EINDHOVEN, VELDHOVEN, GELDROP,
MIERLO & SON EN BREUGEL

Jubilarissen vereniging De Kersepit

Geplaatst: 14 feb. 2021

Vandaag zondag 14 februari ging het bestuur van vereniging De Kersepit op huisbezoek door Mierlo.

Er zijn namelijk enkele jubilarissen in de club:

 

Wim Weijmans 44 jaar lid

Een unieke mijlpaal binnen Vereniging De Kersepit. Maar liefst 44 jaar is Wim al actief bij De Kersepit. 44 jaar in smoking naar alle activiteiten van de vereniging. De smoking droeg hij in verschillende hoedanigheden: 5 jaar als Raadslid, 12 jaar als Vorst en 27 jaar als Heer met Pit. In 1978 kwam Wim bij De Kersepit als Raadslid. Maar met zijn vlotte babbel werd hij al snel naar de rol van spreekstalmeester gedirigeerd. Op zijn karakteristieke wijze presenteerde Wim alle activiteiten van De Kersepit. In 1994 deed hij dat met zijn broer Prins René I op het podium. In 1995 droeg Wim het stokje van de functie van Vorst over aan René. Wim werd in datzelfde jaar, samen met Hans Staals, geïnstalleerd tot Heer met Pit. Behalve een adviesorgaan nog meer bekend als de leveranciers van het bekende Mierle’s Pitje. Sindsdien is Wim bij iedere activiteit van De Kersepit aanwezig, zowel binnen als buiten Mierlo. Een ongelofelijk groot aantal activiteiten dat ongetwijfeld het aantal van 1000 inmiddels overschreden heeft. Wim is ook lange tijd actief geweest in de optochtcommissie. Samen met Hans Staals was hij jarenlang verantwoordelijk voor het starten van de optocht. Voor zijn grote staat van verdiensten is Wim al benoemd tot Grootordedrager van Vereniging De Kersepit. 44 jaar actief binnen onze vereniging is een unicum. Wim van harte gefeliciteerd met deze prachtige mijlpaal.

 

Erik van der Linden 22 jaar lid

In 2000 was Erik van der Linden Prins Erik I en daarmee de millennium-Prins bij De Kersepit. Al jaren daarvoor was hij zeer actief in het spel rond de Kleine Kers, waar hij o.a. in de Kersenwacht zat. Als Raadslid was hij daarna vele jaren actief, maar hij stond ook vele malen op het podium. Als Adjudant stond hij diverse Prinsen terzijde. Daarnaast was Erik 6 jaar lang Grootvorst bij De Kersepit en wel van 2011 tot en met 2016. In deze jaren gaf hij leiding aan de Raad van Elf en was hij steevast op alle evenementen aanwezig. Vanaf 2017 is Erik toegetreden tot de Heren met Pit. Ook hij mocht voor zijn vele verdiensten een benoeming tot Grootordedrager in ontvangst nemen. Ook binnen de commissie Kersenoogstfeest is Erik een zeer actief lid. Erik en zijn vrouw Ursula zijn een graag gezien stel binnen De Kersepit. Van harte gefeliciteerd met dit mooie jubileum.

 

Henk Verstappen 22 jaar lid

Henk kwam als Raadslid bij De Kersepit. In 2002 ging hij onze vereniging voor als Prins Henk d’n Uurste. Van 2005 tot en met 2010 was Henk voorzitter van onze vereniging. In deze jaren bleef hij ook onderdeel uitmaken van de Raad van Elf. In 2019 verruilde Henk zijn Raadssteek voor een bolhoed en trad daarmee toe tot de Heren met Pit. Net als de twee andere jubilarissen is Henk een oude rot in het vak. Naast bovengenoemde functies is Henk ook een groot aantal jaren actief geweest als Kersenwacht. Niemand zat ooit langer in de Kersenwacht dan hij. Ook zijn vrouw Anita is altijd erg actief geweest binnen De Kersepit. Jarenlang was zij de secretaris van onze vereniging. Henk is voor al zijn verdiensten al eerder benoemd tot Erelid en Grootordedrager.

 

Govert van de Mosselaar 11 jaar lid

Govert is inmiddels alweer 11 jaar lid van onze Raad van Elf. En al evenveel jaren draagt hij als lid van de technische commissie zijn steentje bij aan allerhande opbouw- en afbreekwerkzaamheden. Ook het jaarlijkse vlaghangen wordt door hem met veel plezier gecoördineerd. Verder is Govert een aantal jaar actief geweest binnen het bestuur van onze vereniging. Tegenwoordig is hij binnen de programmacommissie actief om het Kersenoogstfeest iedere 2 jaar op de kaart te zetten. Dochter Eva-Liza danst al voor het derde jaar bij onze Dansgarde junioren, dus het hele gezin is actief betrokken bij onze vereniging. Govert, van harte gefeliciteerd met je jubileum. 

 

Samen goed voor 99 jaar ervaring bij De Kersepit. Een geweldige prestatie!

En tevens een teken dat het goed toeven is bij Vereniging De Kersepit.

 

Foto onderschrijft: Henk Verstappen 22 jaar lid en ook zijn vrouw en kleindochter worden in het zonnetje gezet

 


Elke maand als eerste de krant in je inbox?
<< MAILCHIMP FORM? >>

Krant online lezen?
Volg ons
Adverteren?
Bel naar 040-8431216 voor meer informatie